Usuwanie zbędnego owłosienia mechanicznymi metodami – z pomocą żyletek, maszynek, golarek czy nawet gorącego wosku to sposoby, które są najbardziej popularne. Jednak zajmują sporo czasu, trzeba je wykonywać regularnie, a ciągły zakup takich pomocy wraz z kremami i piankami do golenia to wbrew pozorom również narastający koszt. Depilacja laserowa posiada przewagę jeśli chodzi o wygodę i pewność co do jakości skóry. Mechaniczne metody często szarpią i uszkadzają jej zewnętrzną warstwę co prowadzi co powstania bolesnych punktów.

Depilacja laserem – mechanizm działania i cennik

Depilacja laserowa jak sama nazwa wskazuje – potrzebuje specjalnego urządzenia emitującego światło. To laser, który ustawiany jest parametrami indywidualnie pod danego klienta biorąc pod uwagę jego karnację i kolor wyrastających włosów. Następnie przez kilkanaście minut profesjonalny pracownik najeżdża powierzchnią lasera na daną partię ciała wykonując regularne ruchy. Światło przechodzi aż do melaniny. Energia świetlna zgodnie z prawami fizyki zostaje przekształcona w energię cieplną co powoduje nagrzanie melaniny. W takim stanie powoduje ona zniszczenie cebulki włosa w sposób permanentny. Dzięki temu włosy dosłownie ,,spadają” na ziemię podczas zabiegu co daje widoczny efekt już od pierwszej sesji. Jednak trzeba być cierpliwym i regularnym. Zaniechanie chodzenia na regularne sesje może powodować odrastanie włosów za kilka lat(kiedy wyjdą z stanu uśpienia i nie zostaną doszczętnie zniszczone).

Wiele osób mówi, że cennik depilacji laserowej jest bardzo duży. Jednak wiele firm oferuje bogate i ciekawe pakiety sesji w korzystniejszych cenach. Można też potraktować depilację laserową jako inwestycję – za kilka lat z pewnością się wróci, gdyż zakup i wymiana żyletek oraz pianek też kosztuje.

Zobacz: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-lublin/

Depilacja laserowa Lublin

Najlepsze salony znajdują się w największych miastach. Oferują one profesjonalne usługi i ciekawe pakiety – jednym z nich są salony depilacja.pl obecne między innymi w Lublinie. Warto postawić na profesjonalne i sprawdzone miejsca. 

Author

Comments are closed.

zobacz zobacz