Zaaranżowanie ciekawej przestrzeni wypoczynkowej na tarasie nie jest trudne – producenci proponują nam dzisiaj elementy takie jak sofa z technorattanu czy wygodne komplety kawowe. Szukając rozwiązań dopasowanych do swoich potrzeb nie zapominajmy o tym, aby sprawdzić materiały z których tworzone są konkretne meble. Co warto wybrać?

Sofa z technorattanu: wygoda i trwałość!

Dlaczego właśnie sofa z technorattanu rekomendowana jest najczęściej? Producenci podkreślają przede wszystkim nowoczesny design mebli tego typu. Faktycznie, sofa z technorattanu zaprojektowana jest w taki sposób, aby idealnie odzwierciedlać nowoczesne trendy. Wybór technorattanu to jednak nie tylko sposób na ciekawą aranżację – warto wiedzieć, że meble wykonane z tego tworzywa są nad wyraz trwałe, doskonale radzą sobie w polskich warunkach atmosferycznych i są wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne. Technorattan jest materiałem syntetycznym o nieporowatej strukturze, które nie jest podatne na chłonięcie brudu, promieniowanie UV. Utrzymanie w czystości takiego mebla nie sprawi nam żadnego problemu, a samo włókno zachowa swój żywy kolor na długie lata. Stelaż mebla technorattanowego oparty jest na aluminiowym stelażu – jest on malowany proszkowo, dzięki czemu jest świetnie zabezpieczony przed działaniem wilgoci czy pojawianiem się ognisk rdzy. 

Sofa z technorattanu z innymi meblami ogrodowymi

Jak zaprojektować wygodne miejsce wypoczynkowe z sofą z technorattanu? Możliwości jest sporo. Sofa z technorattanu może być łączona z klasycznym, niskim stolikiem kawowym oraz dodatkowym fotelem, ale również z sofkami, które posłużą jako dodatkowe miejsce do siedzenia. Sofa z technorattanu pozwoli nam odpoczywać w pojedynkę, również w pozycji leżącej, ale też na podejmowanie gości, dla których znajdzie się na sofie dość miejsca. 

Author

Comments are closed.