Jak stworzyć przytulny zakątek w ogrodzie, w którym czas będą spędzać wszyscy domownicy? Okazuje się, że nie jest to trudne – olbrzymi wybór mebli ogrodowych i dodatków pozwoli na wykreowanie przestrzeni idealnie dopasowanej do własnych potrzeb. Od czego zacząć?

 

Zakątek w ogrodzie w stylu boho

Zakątek w ogrodzie może być zaprojektowany zgodnie z najmodniejszymi trendami – jednym z nich są aranżacje boho. Aby wykreować taką przestrzeń przede wszystkim warto wybrać odpowiednie meble – doskonałym rozwiązaniem okażą się meble technorattanowe w kolorze białym. Kolekcje technorattanowe są niezwykle rozbudowane, co daje wiele możliwości na kreację miejsce do odpoczynku. Zakątek w ogrodzie może być kącikiem kawowym lub też przestrzenią wypoczynkową, uzupełnioną o sofę narożną, leżanki ogrodowe. Ogród w stylu boho warto również osłonić przed słońcem – świetnie sprawdzi się tu parasol ogrodowy. Nowoczesne parasole posiadają liczne punkty regulacji, co pozwala na lepsze dopasowanie kąta padania cienia. Zakątek w ogrodzie w stylu boho warto również udekorować przy pomocy technorattanowych donic z sadzonkami lawendy.

 

Nowoczesny zakątek w ogrodzie

Nowoczesny ogród zachęca do odpoczynku i spędzania czasu na świeżym powietrzu. W wykreowaniu takiej przestrzeni pomogą lekkie meble aluminiowe, które świetnie wpisują się w najnowsze trendy. Lekkie krzesła, oparte na aluminiowych stelażach, posiadają wypełnienie z siatek polietylenowych. Uzupełnieniem dla nich mogą być eleganckie stoły z blatami wykonanymi z naturalnego drewna. Nowoczesny zakątek w ogrodzie warto zacienić przy pomocy pergoli ogrodowej. Pergole wznoszone są modułowo z elementów aluminiowych, ich dach wykonany jest z ruchomych lameli. Pergole mogą być uzupełnione o rolety boczne i frontowe.

Author

Comments are closed.