Nowoczesna biżuteria zachwyca wyglądem, trwałością oraz wykorzystywanymi materiałami. Szukając idealnego pierścionka zaręczynowego dla bliskiej osoby warto mieć na uwadze, aby poświęcić nieco czasu na poszukiwanie idealnego produktu. Pierścionek taki musi zachwycać i cieszyć osobę obdarowaną!

Nietuzinkowe pierścionki zaręczynowe

Nie ma wątpliwości, że jednymi z najczęściej kupowanych rodzajów biżuterii są pierścionki zaręczynowe. Firmy takie jak savicki.pl zaproponują nam olbrzymi wybór wzorów, przez co możliwe jest wybranie biżuterii dopasowanej do oczekiwań i stylu wybranki serca. Podczas wyboru biżuterii tego typu warto pamiętać, że pierścionek będzie noszony każdego dnia – oznacza to, że musi odznaczać się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie, zarysowania. Rekomendowane jest przede wszystkim złoto próby 585, czyli złoto 14-karatowe. Próba ta ma idealne proporcje metali, przez co pierścionek nie odkształca się, zachowuje doskonały wygląd przez wiele lat. Najchętniej wybieranymi są pierścionki z diamentami, warto jednak wiedzieć, że wybór kamienia jest znacznie szerszy. Chcąc zaskoczyć wybrankę serca nietuzinkowym podarunkiem, warto wybrać pierścionek zaręczynowy ze szmaragdem, szafirem czy rubinem. Kamienie te zachwycą i staną się ozdobą każdej stylizacji. 

Złoto w różnych odcieniach – co wybrać?

Czy wiesz, że złoto jubilerskie dostępne jest w różnorodnych odcieniach? Pierścionek może być wykonany ze złota żółtego, białego, różowego czy nawet czarnego. Dobierając konkretny kamień, możliwe jest stworzenie niebanalnej biżuterii o niepowtarzalnym charakterze. Kupując pierścionek zaręczynowy, warto pomyśleć także, jak w przyszłości prezentować się on będzie z potencjalną obrączką. 

Author

Comments are closed.

zobacz zobacz