Jak w prosty sposób zmienić nasz ogród w wyjątkowe miejsce wypoczynkowe? Okazuje się, że nie jest to trudne – wystarcza odpowiednie meble ogrodowe. Nowoczesne komplety ogrodowe zaskoczą nas przede wszystkim ciekawym designem, ale i doskonałymi parametrami technicznymi. Kupując komplet gwarantujesz sobie wypoczynek na najwyższym poziomie!

Meble technorattanowe – najczęściej wybierane!

Wśród licznych kolekcji mebli ogrodowych to właśnie meble technorattanowe cieszą się największym zainteresowaniem – mówią pracownicy sklepu gardenspace.pl. Nowoczesne wzornictwo, zastosowanie wysokiej jakości tworzyw to tylko niektóre z licznych zalet takich kompletów. Projektanci proponują nam meble technorattanowe dopasowane do konkretnych potrzeb – w kolekcjach znajdziemy elementy odpowiednie do zaaranżowania ogrodu, tarasu czy nawet balkonu! Poza klasycznymi sofami narożnymi czy też fotelami i krzesłami producenci zaproponują nam również meble takie jak leżanki ogrodowe, wiszące fotele w kształcie kokonów.

Dlaczego meble technorattanowe cieszą się tak dużym zainteresowaniem? Przede wszystkim cenione są one za wygląd i design. Projektanci proponują nam meble zarówno klasyczne, jak i te nowoczesne, inspirowane najnowszymi trendami. Elementem łączącym jest zastosowanie wysokiej jakości tworzyw.

Jak tworzone są meble technorattanowe?

Budowa mebli technorattanowych to zasadniczo dwa tworzywa. Stelaże tworzy się z lekkich konstrukcji aluminiowych malowanych proszkowo – są one zabezpieczone przed działaniem wilgoci, rdzą. Wierzch mebla tworzy plecionka technorattanowa, która posiada nieporowatą strukturę – materiał ten nie chłonie wilgoci, brudu, jest prosty w czyszczeniu. Plecionka technorattanowa do złudzenia przypomina naturalny rotang, jest zabezpieczona przed odkształcaniem, ścieraniem czy działaniem promieniowania UV. 

Author

Comments are closed.