Nie musimy wyjeżdżać daleko za miasto, aby skorzystać z walorów lata – odpowiednio zaaranżowany balkon czy taras to idealna przestrzeń wypoczynkowa dla nas i naszych bliskich. Jak zaprojektować takie miejsce, by było wygodne? Najprostszym rozwiązaniem jest wypoczynek na balkon – komplet wypoczynkowy dopasowany do naszych potrzeb pozwoli na zaaranżowanie przestrzeni zgodnie z naszymi potrzebami. 

Technorattanowy wypoczynek na balkon

Wypoczynek na balkon powinien być dopasowany do naszych oczekiwań i oczywiście wielkości samego balkonu. Na większych powierzchniach możemy pozwolić sobie na komplet składający się z wygodnej sofy, stolika kawowego oraz fotela. Meble technorattanowe są dzisiaj jednymi z najczęściej wybieranych – takie meble balkonowe cenione są za wysoką jakość, odporność na ścieranie i zmienne warunki atmosferyczne. Nie bez znaczenia jest również waga! Meble technorattanowe osadzone są na lekkich, aluminiowych stelażach malowanych proszkowo. Zastosowanie aluminium pozwoliło na znaczne obniżenie wagi konkretnych mebli. Dzięki malowaniu proszkowemu konstrukcja zabezpieczona jest przed korozją. Wypoczynek na balkon z technorattanu okryty jest plecionką technorattanową – tworzywo to jest syntetyczne, nieporowate, nie wchłania brudu i nie płowieje, nawet po wielu latach użytkowania. 

Wypoczynek na balkon jako komplet kawowy

Wypoczynek na balkon może być również kompletem kawowym – przekonują projektanci. Nowoczesne kolekcje technorattanowe są szeroko rozbudowane, znajdziemy w nich bez trudu wygodne fotele lub krzesła oraz stoliki kawowe. Meble kawowe również oparte są na lekkich stelażach z aluminium. Ich wierzch może być wykonany z technorattanu, rattanu, ale też ciekawych i oryginalnych tworzyw, takich jak lina polipropylenowa. 

Author

Comments are closed.