Na początek warto powiedzieć kilka słów o bonusie za rejestrację. Jest to rodzaj benefitu, który wynosi 100% Twojej wpłaty. Aby przystąpić do zakładów Betfan musisz podać swoje dane . Są one dość wrażliwe, dlatego warto powiedzieć, że zakłady bukmacherskie Betfan to legalny sposób grania. Obsługa jest ściśle regulowana przez instytucje finansowe oraz władze. Pieniądze w zakładów w pełni legalne. 

Rejestracja konta odbywa się poprzez podanie wszystkich danych w formularzu. Podczas tego procesu nie można zapominać o wyrażeniu zgody marketingowej. Jest ona warunkiem niezbędnym do otrzymania bonusu. Po tym kroku twoim oczom ukaże się bonus. Jest on na razie zablokowany, bo nie wpłaciłeś depozytu. By zagrać koniecznie musisz dokonać wpłaty w kwocie 100 złotych. Jeśli chodzi o minimum, które może otrzymać to jest nią kwota 1000 złotych. Teraz przyszedł czas na odblokowanie bonusu możesz to zrobić poprzez: 

  • zakup kuponu w kwocie min. 2,50 
  • dokonanie obrotu na kuponie. 

Tak oto środki zostają dodane do twojego depozytu. Zanim to się stanie algorytm przeliczy wszystkie transakcje, który udało się wykonać na kuponie.  Środki te możesz przenieść na konto depozytowe, które możesz wykorzystać do dalszej rozrywki oraz wypłaty środków pieniężnych na konto bankowe. W tym celu należy: 

  • kupić kupon w kwocie min. 1,30
  • dokonać obrotu na kuponach min. 3 razy, 
  • wykonać min. 3 zdarzenia.

Do podanego depozytu nie zaliczają się kupony na gry karciane. 

Bonus na pierwszy zakład Betfan 

Zakłady Betfan pozwalają na pozyskanie bonusu na start. Może to być m.in. kwota 50 złotych. Po czym zawierasz zakład za min. 50 złotych. W zależności od ruchów przeciwnika dowolny zakład możesz wygrać albo przegrasz. Kiedy uda Ci się wygrać możesz liczyć na pieniądze pieniądze przeciwnika. Kiedy przegrasz od zakładu Betfan otrzymasz małe odszkodowanie w postaci zainwestowanej w zakład kwoty. Rekompensata za utracone środki nie może być wyższa niż 600 złotych. Jeśli chcesz przenieść kwotę na depozyt musisz: 

  • kupić kupon w kwocie min. 3.80,
  • dokonać obrotu na kuponach min. 3 razy, 
  • wykonać min. 3 zdarzenia.
Author

Comments are closed.